19.3. - Přidáno 300 položek do kategorie duplo za babku plus položky v dalších kategoriích.
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500,00 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA

Reklamace zboží

Vrácení zboží

Zakoupené zboží nám můžete vrátit do 14 dnů bez udání důvodu. Pokud mi důvod napíšete, pomůžete mi zamyslet se nad tím, co bych měl vylepšit. Někdy se stává, že něco přehlédnu, u použitého zboží je ta práce ve všech směrech naprosto jiná a přiznávám, někdy něco přehlédnu a je to spousta položek, tak prosím berte na to zřetel. Vždy řeším reklamace ke spokojenosti zákazníka a to ne do 30ti dnů, ale ihned, kdy je mi zboží doručeno, to znamená okamžitě do 48 hodin od dodání vráceného zboží. Reklamaci zboží je možno oznámit emailem, sms, případně přes Whatsapp, abyste byli jako zákazníci chráněni zákonem, kdy jde o oznámení reklamace. 

Postup vrácení zboží:

  1. Nemusíte vyplňovat žádný formulář, stačí mi oznámit a zboží vyfotit, poslat email, ihned odpovím a domluvíme se na řešení.
  2. Zboží, prosím, pečlivě zabalte, aby se nepoškodilo a do balíku nezapomeňte přiložit fakturu a jen stručný popis problému, plus číslo účtu, na který ihned vrátím platbu za reklamované zboží. 
  3. Balíček odešlete na adresu:

    Michal Žák, Větrná 1062/32, Odry, 74235

  4. Jakmile mi zboží dorazí, obratem provedu odeslání peněz zpět na váš účet

Vaše spokojenost je pro nás důležitá, proto peníze nijak nezadržujeme po celou dobu zákonné lhůty 30ti dnů a odesíláme na účet v co nejkratším čase po doručení zboží.

Reklamace zboží

Ačkoli vždy klademe maximální důraz na kvalitu našeho zboží, může se samozřejmě v ojedinělých případech vyskytnout vada, které jsem si nevšiml nebo může dojít k poškození během přepravy, což není možno dokázat, beru to na sebe. 

Postup reklamace:

  1. Jako první krok mi prosím zašlete email na adresu detiakostky@seznam.cz kde uvedete název výrobku, číslo objednávky a popis závady. Reklamaci mohu vyřídit i na základě fotografie, kdy ani není nutno zboží poslat zpět v některých případech. 
  2. Pokud nebude možno problém vyřešit na základě fotografie, požávám Vás o zaslání zpět. 

Vady způsobené běžným opotřebením nebo zaviněním kupujícího není možné reklamovat, což je u použitého zboží hodně těžké posoudit. Záruka u použitého zboží je 12 měsíců. Samozřejmě s hračkami, se kterými si děti hrají, těžko reklamovat zboží, že je poškrábané po 10ti měsících, když s tím děti provádějí různé věci. Proto je třeba zboží zkontrolovat ihned při dodání. 

2016 © Detiakostky.cz - Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno systémem www.eshop-rychle.cz

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz